Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czarzasty: Nie będę polemizował z 10 mln wyborców, będę na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy

Będę na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy, ponieważ szanuję wyborców, zarówno tych którzy głosowali na Rafała Trzaskowskiego, jak również na Andrzeja Dudę. Możemy się nie zgadzać z panem prezydentem, ale nie będę polemizował z 10 mln ludzi, którzy go poparli.

Nie krytykuję Platformy za ich decyzję, o nie uczestniczeniu w zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy. Na pewno jest mi bliżej do struktur demokratycznych i opozycji demokratycznej, niż do PiS-u.

Pan Kaczyński nie był na zaprzysiężeniu Bronisława Komorowskiego, bo czuł nienawiść do niego, bo miał nienawiść do Narodu Polskiego oraz dlatego,że uważał, iż wybory nie są najważniejsze i generalnie nie zostały obiektywnie przeprowadzone.

Włodzimierz Czarzasty, wicemarszałek Sejmu
Polsat News, 2 lipca 2020 r.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem